Yhteystiedot

Epta Suomi työllistää tällä hetkellä yhdeksän kokoaikaista kylmäalan ammattilaista, ja uskomme vahvasti, että meillä on syvä ymmärrys jäähdytysalan asiakkaiden tarpeista, Sinun tarpeistasi. Teemme jatkuvaa valtakunnallista yhteistyötä urakointi- ja huoltoliikepartneriemme kanssa. Laajan yhteistyöverkostomme kanssa takaamme laadukkaan toteutuksen sekä projektinhallinnan alusta loppuun asti, Sinun tarpeidesi mukaisesti.

Epta Suomi Oy Äyritie 8 E 01510 Vantaa

Mika Kaasinen

Toimitusjohtaja Äyritie 8 E 01510 Vantaa tel. +358 40 5606129 mika.kaasinen@epta-suomi.com

Kimmo Kulmala

Myyntijohtaja, kylmätilat
Soutajantie 4-6 39500 Ikaalinen
tel. +358 50 5962744 kimmo.kulmala@epta-suomi.com

Juha Weckström

Myyntijohtaja, kylmäkalusteet ja kylmätekniikka Äyritie 8 E 01510 Vantaa tel. +358 50 5997277 juha.weckstrom(at)epta-suomi.com

MYYNTI

 

Kaj Ingberg

Myynti ja projektinhallinta
tel. +358 40 5065003
kaj.ingberg@epta-suomi.com
 

Pipsa Kosonen

Myyntiassistentti/ Sales Assistant
tel. +358 45 6965455
pipsa.kosonen@epta-suomi.com
Epta Suomi Oy Soutajantie 4-6 FI-39500 Ikaalinen FINLAND

HUOLTO JA URAKOINTI

 

Janne Auvinen

Huoltopäällikkö
tel. +358 40 7175176
janne.auvinen@epta-suomi.com
 

Heikki Pakkanen

Kylmäasiantuntija, asennus ja vikakorjaukset
tel. +358 50 3219001
heikki.pakkanen@epta-suomi.com
 

Juha Perttunen

Projektipäällikkö, kylmäurakointi
tel.
+358 50 4485567
juha.perttunen@epta-suomi.com

Yhteydenottolomake

    Sijaintimme